EN GÜZEL YEMEĞİ ZÜBEYDE HANIM YAPTI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

EN GÜZEL YEMEĞİ ZÜBEYDE HANIM YAPTI

Bu haber 24 Aralık 2018 - 8:55 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Yemek Yarışmasını Kazananı Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi …

Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen Liseler Arası 2. Yemek Yarışması’nda öğrenciler en güzel yemeği yapmak için yarıştılar. Liseler arası yemek yarışmasının birincisi: Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen yarışmaya Arsuz İlçe Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez katıldı. Hatay’ın İlçelerinden Arsuz’a gelerek katılan yarışmacıları davetliler tek tek gezerek yaptıkları yemekleri incelediler. Lise öğrencileri, en güzel yemekleri yaparak birinci olabilmek için birbirleri ile yarıştı.

Arsuz’da bu tarz etkinliklerin düzenlenmesinden dolayı memnun olduklarını belirten Başkan Culha, geleceğin aşçı adaylarını tebrik ederek, başarılar diledi. Yarışmada; Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci olurken, Defne Nimet Fahri Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu. İskenderun Sahil Kız Meslek Lisesi ise Merid ödülünü almaya hak kazandı.

Haber-Foto: Aslı Sağaltıcı