ÜST REKLAM

logo

reklam

EMİRBAŞ’TAN SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

İlçemizin tanınmış esnaflarından Emirbaş Ev Tekstil’in sahipleri Her 150 Tl ve üzeri alışverişe 1 Samandağspor çekiliş bileti hediye edeceklerini ifade ederek  Samandağspor’a destek olacaklarının altını çizdiler.

Konu üzerine görüştüğümüz Emirbaş Ev Tekstil’in sahipleri yaptıkları açıklamada; Samandağspor’un yakaladığı bu başarı bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Samandağspor’un başarısıyla beraber bütün mahallelerde futbola ilgi arttı. Bu güzel havayı ve ortamı oluşturan, çocuklarımıza katkı sunan

Samandağspor başkanı Yusuf Yatkın ve yönetimine teşekkür ederiz. Biz de Emirbaş Ev Tekstil’i olarak hem Samandağspor’a destek çıkmak hem de müşterilerimize yılbaşında Mercedes otomobil fırsatını hediye ediyoruz. Her 150 Tl ve üzeri alışverişe 1 Samandağspor çekiliş bileti hediye ediyoruz.”dedi.

Konu üzerine açıklama yapan Kulüp başkanı Yusuf Yatkın yaptığı açıklamada; “Samandağspor’un ve Samandağ gençliğinin zihinsel ve sosyal gelişimlerine en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu çabamızı esnafımızın görmesi demek, Samandağ’ın hepsinin görmesi demektir. Bu şekilde desteklenmek gurur vericidir. Desteklerinden dolayı Emirbaş Ev Tekstil sahiplerine Samandağspor Camiası olarak teşekkürlerimizi sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Hasan Dadük – Foto: Haber Merkezi

 

Share
222 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?