ÜST REKLAM

logo

reklam
25 Nisan 2017

ELMA ŞEKERİ, TADINDA KUTLAMA

 

İlçemizde faaliyet gösteren Özel Elma Şekeri Kreş ve Gündüz Bakımevi farklı bir etkinliğe imza atarak 23 Nisan etkinliklerinde miniklerle Ata huzurundaydılar.

Halkımızın özlemini duyduğu, yoğun bir duygu seline kapıldığı bu etkinlikte minik öğrenciler  Yüksel Acun Anadolu Lisesi bando ekibinin eşliğinde kreş binası önünden, 75. yıl parkına kadar yürüyüş yaptılar. Parka vardıklarında büstün önünde çiçeklerini bırakan minikler büyüklerine duygulu anlar yaşattılar.

Kreş Sorumlu Müdürü Deniz Nural, “23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını ülkemize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnettarız. Ağaç yaş iken eğilir şiarıyla hareket ederek, cumhuriyetimizin değerlerini yeni nesillere aktardıkça ayakta duracağız”dedi.

Nural, “bu etkinlikte bize destek olan İlçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Cahit Çelik’e, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa Ateş ve emniyetimizin değerli personellerine, Yüksel Acun Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Necdet Miççooğullarına, Beden Eğitimi Öğretmeni Sayın Yasemin Yapar ve Rehber Öğretmeni Sayın Murat Özen’e ve bando ekibine sonsuz teşekkür ederim”dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?