Elit Bir Görünüm İçin Vazgeçilmez Adres Elit Güzellik Merkezi İLÇEMİZDE FAALİYETE BAŞLADI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Elit Bir Görünüm İçin Vazgeçilmez Adres Elit Güzellik Merkezi İLÇEMİZDE FAALİYETE BAŞLADI

Bu haber 15 Mart 2022 - 13:35 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Işıltılı bir cildin, fit ve güzel bedenin sır kapılarını aralayan Elit Güzellik Merkezi İlçemizde vatandaşların hizmetine start verdi. 

Uzun yıllar üzerinde çalıştığı zayıflama yöntemi Rasping’in patentini alan güzellik uzmanı Dilan Polat’ın rasping cihazıyla Samandağ’ında tek olduklarını duyuran işletme kurucuları raspingte kampanyalarının olduğunu duyurdular.

Gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili kısa bir açıklamada bulunan Elit Güzellik Merkezi kurucuları Rasping Alanında Esen Küçük, Lazer alanında Nalan Kinetli ve Kuaför hizmetleri alanında ise Sunay Tarhane İlçemiz vatandaşlarını merkezlerinde ağırlamaktan ve çalışmalarını tanıtmaktan memnun olacaklarını ifade ettiler.

Konu üzerine yaptıkları açıklamada; “ Türkiye’nin ünlü kadınlarından Rasping’in patentini alan güzellik uzmanı Dilan Polat’ın rasping cihazıyla çalışacağız. Samandağ’ında ilk ve tek olmanın gurununu yaşıyoruz. Deneyen bir çok vatandaş memnun kaldı. Samandağlı vatandaşlarımızında memnun kalacaklarına inanıyoruz. Bu dönemde bir işe girişmenin bir risk olduğunun farkındayız ancak biz kendinize güveniyoruz. Kaliteli cihazlar ve hijyenik bir ortamda gerçekleştireceğimiz çalışmalardan vatandaşlarımız memnun kalacaklardır. Sadece rasping alanında değil aynı zamanda Lazer ve Güzellik hizmetlerimizde mevcuttur. Vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmak için Rasping alanında Esen Küçük, Lazer alanında Nalan Kinetli, Güzellik ve kuaförlük hizmetlerinde ise Sunay Tarhane hizmet verecektir. Raspisng’te kampanyamız mevcuttur. Rasping’i denemek isteyen vatandaşlarımıza kapımız açıktır. İletişim için 0537 880 12 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak İlçemizde faaliyete geçen Elit Güzellik Merkezi kurucularına başarılar diler bol kazançlar temenni ederiz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı