ÜST REKLAM

logo

reklam
30 Mayıs 2017

ELİT BİLGİ’DEN MUHTEŞEM MEZUNİYET

 

Özel Elit Bilgi Temel Lisesi hafta sonunda Palmira Aqua Luna tesislerinde mezuniyet balosu düzenledi. Düzenlenen baloya öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Özel Elit Bilgi Temel Lisesi müdürü Cuma Güzelsağaltıcı Geceyi şu sözlerle başlattı; “2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Özel Elit Bilgi Temel Lisesi mezuniyet töreni ve etkinliklerine hoş geldiniz diyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu gecenin haklı gururunu yaşayan kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi,  öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Değerli Velilerimiz emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı, bir ebeveyn olarak bütün öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek onların daha kendinden emin, ne istediğini bilen hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili görgülü, yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum.

Sayın Veliler, öğrencilerime yaklaşan LYS sınavında başarılar diler onlara olan desteklerinizin devamını temenni ederim. Değerli meslektaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum. Sevgili gençler, okula ilk başladığınız günden bugüne değin eğitildiniz bilgi ve erdemle donatıldınız. Bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz, Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz okul anılarına dönüşecektir. Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır.

Sevgili Gençler; sizden sahip olmanızı istediğim üç şey

Sağlığınız

Mutluluğunuz

ahlaklı ve başarılı olmamızdır.

Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız. Kavrayınız ki muasır medeniyetler seviyesine bizleri taşıyınız. Sizlerden dürüst, adil iyi bir insan, değer ve tutumlara bağlı olmanızı arzuluyorum. Saygıdeğer misafirler Özel Elit Bilgi Temel Lisesi yarınlarının güçlü, donanımlı ilçemizin en önemli eğitim kumrularından birisi haline gelecektir. Dolayısıyla bu gecenin bizlere yakışır, düzeyi yüksek mutlu bir gece olarak hepimizin anılarında yer almasını temenni ediyorum. Kıymetli vakitlerinizi ayırarak bu müstesna gecede bizleri yalnız bırakmadığınız ve onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Sizleri saygıyla selamlıyorum.”

Güzelsağaltıcının konuşmasından sonra gece başladı. Daha sonra mezunlar tek tek sahneye davet edilerek tebrik edildi. Okul birincisi sahneye davet edilerek ödül takdim edildi. Geceye katılan öğrencilerin şıklıkları göz doldururken, öğrencilerin heyecanı ve coşkusu gözlerden kaçmadı.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli

 

Share
1005 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?