ÜST REKLAM

logo

reklam

EKİPLER ASFALT ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Samandağ ilçesi Ataköy-Avcılar mahalleleri arasını önce PMT (zemin iyileştirme) ardından da sıcak asfalt çalışmasıyla buluşturdu.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın ‘Daha iyi hizmet, daha kolay ulaşım’ parolasından yola çıkan ekipler, il genelinde ulaşım sorunlarına kalıcı çözümler üreterek vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Tamamlanan Çalışmaların Ardından Yol Trafiğe Açıldı

Asfaltlama çalışmalarının ön hazırlığı olarak PMT malzeme serimi yapılan bölgede, gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden ekipler, sıcak asfalt çalışmalarını da tamamlayarak yolu trafiğe açtı.

Başkan Savaş, Çalışmalar Hatay Halkına Hayırlı Olsun

Hatay’ı çok güzel günlerin beklediğine dikkat çeken Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, “Halkımızın rahat edebilecekleri birinci kalite diye tabir ettiğimiz yol kalitesine ulaşabileceği güzel günler halkımıza yaşatacağız. Çünkü halkımız bunu fazlasıyla hak ediyor. Ben bu vesileyle çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
531 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?