"EĞLENEREK ÖĞRENMELERİNİ İSTİYORUZ" | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“EĞLENEREK ÖĞRENMELERİNİ İSTİYORUZ”

Bu haber 13 Eylül 2019 - 8:54 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi’nden Öğrencilere Hediye

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte Samandağ Belediyesi tarafından ilçenin 42 Mahallesinde faaliyet gösteren İlkokullara, tüm öğrencilerin oynayabilecekleri Zeka Oyun Setleri hediye ediliyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, ilçemiz sınırları içerisinde bulunan Akdeniz İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Turgut reis Anaokullunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerin İlköğretim Haftasını kutladı ve Zeka Oyun setlerini öğrencilere kullandırılmak üzere okul idarecilerine teslim etti.

Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “İlköğretim Haftası Dolayısıyla Akdeniz, Cumhuriyet ve Turgut reis okullarını ziyaret ettik. Elimiz boş gitmeyelim diyerek öğrencilerimize Meyve suyu , Kek, Trafikte Öğreniyorum Kitabı ve okullarımızda tüm öğrencilerimizin oynayabileceği Zeka Oyun Seti dağıttık. Tüm mahallelerimizdeki okullara dağıtımı yapılacak Zeka Oyun Setiyle öğrencilerimiz eğlenerek öğrenme fırsatı yakalamış olacak. Bende öğrencilik yıllarımı hatırladım çocuklarla, konuştuk, güldük, yaptıkları resimleri gösterdiler. Bu vesileyle bir kez daha 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle “İlköğretim Haftasını kutluyor, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.” İfadelerine yer verdi. 

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films