“EĞİTİMDE KULLANILAN EĞİTİME GERİ DÖNER” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“EĞİTİMDE KULLANILAN EĞİTİME GERİ DÖNER”

Bu haber 12 Temmuz 2022 - 11:03 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

 Samandağ Eğitim Vefa Anlayış Derneği (SEVADER), ihtiyaç sahibi olan öğrencilerin eğitim giderlerine katkıda bulunmak ve ağaçların kesilmesine engel olmak için düzenledikleri kitap bağışı kampanyasını bu yılda organize edeceklerini duyurdu.

Vatandaşlara seslenerek ihtiyacı olan öğrencilere destek çağrısında bulunan SEVA-DER yönetimi; “Samandağ’ımızda SEVA-DER olarak birçok alanda, birçok insanımıza elimizden geldiğince  destek vermeye çalışıyoruz. Son 2 yılda, geri dönüşüm firmasına teslim edilmek üzere elinizdeki ya da çevrenizdeki artık kullanmadığınız kitap, defter ya da kağıt türevlerini derneğimize getirerek, buradan elde edilen artı değerlerle ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimizin eğitim giderlerine katkıda bulundunuz ve toplamda 117 ağacın kesilmesine engel oldunuz. Bu yılda ihtiyacı olan öğrencilerimize destek vermenizi bekliyoruz. İmkanı olan vatandaşlarımız derneğimize (adres: Atatürk mah Nazım Hikmet Ran cad Fatih sk mana apt zemin kat no 2 AA) ulaştırabilir. İmkanı olmayanlar ise bize SEVA-DER’in sosyal medya sayfalarından  ulaşabilir. Bu konuda duyarlılık gösterip yardımcı olursanız hem öğrencilerimize hem de doğaya katkıda bulunursunuz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz..

Hep birlikte dayanışma ile…” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı