EĞİTİM SEN’DEN KONSERE DAVET « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

EĞİTİM SEN’DEN KONSERE DAVET

Bu haber 18 Mart 2022 - 16:55 'de eklendi ve 220 kez görüntülendi.

Eğitim Sen Samandağ Şubesi “Mart’ı Yaratan Emektir” sloganıyla başlattıkları etkinliklerini Erdal Bayrakoğlu Konseri ile sürdürüyorlar.

Eğitim Sen Samandağ Şubesi tarafından organize edilen sanatçı Erdal Bayrakoğlu konseri 26 Mart 2022 Cumartesi günü saat 20:00’ da gerçekleştirilecek.

Eğitim Sen Şube Yöneticileri, Samandağ Yeni Çarşı Konferans Salonunda düzenlenecek konser tüm Samandağ halkını davet eden açıklamalarında; “Eğitim Sen Samandağ Şubesi olarak 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri ile başlattığımız “Mart’ı Yaratan Emektir” etkinliklerimizin son ayağını Erdal Bayrakoğlu ile noktalıyoruz. Eğitim Sen olarak düzenlediğimiz Bayrakoğlu’nun konser biletlerini Cemal Gürsel Mahallesi Abacı Sokak Harabi Cafe yanındaki şube binamızdan, ayrıca Mavi Kırtasiye, Yok Yok Market, Çarşı Cafe, Duygu Kırtasiye, Defne Eczanesi, Levent Tatlıcılık ve Okullarımızdan temin edebilirsiniz. Konserimize tüm halkımızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı