ÜST REKLAM

logo

reklam

EĞİTİM GÖRDÜĞÜ OKULA BAĞIŞ YAPTI

 

 

Hatay Barosu Avukatlarından Av. Tufan Hüzmeli, Hacı Hasebe Hüzmeli ilköğretim okuluna 2 adet klima bağışında bulundu.

Av. Tufan Hüzmeli yaptığı kısa konuşmasında; “Mezunu olduğum okulu yaklaşık 1 ay önce ziyaret ettim ve Okul Müdürü Mehmet Miçooğuların’dan  okulun ihtiyaçları (eksiklikleri) hakkında bilgi aldım . Daha sonra Okul Müdürümüz Mehmet Miçooğuları ile birlikte Hatay  İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaptığımız girişimler neticesinde bir kısım ihtiyaçlar giderilmiş olup, bir kısım ihtiyaçlar giderilememiştir

Bunun üzerine Okul Müdürümüzle istişare ederek okulun en acil ihtiyacının klima olduğu tespit edilerek okul klimalarının tarafımca döşenmesi suretiyle bağışta bulunmaya karar verdim.

Zira bana göre en büyük yatırımın insana ve dolayısıyla eğitime yapılan yatırım olduğu kanaatindeyim. Ayrıca babam Hikmet Hüzmeli Belediye başkanlığı döneminde de aynı okula Bilgisayar sınıfı kurarak eğitime katkıda bulunmuştur. Bizde kendi imkânlarımızla eğitime destek vermeye çalışacağız” dedi.

Okul müdürü Mehmet Miçooğulları ve okulda görev yapan öğretmenler bu duyarlı davranışından dolayı Av. Tufan Hüzmeli’ye teşekkür ederek bu davranışın örnek olması dileğinde bulundular.

Haber- Foto: Ali Doğru

 

Share
594 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?