ÜST REKLAM

logo

reklam

ECZ. MENGÜLLÜOĞLU KÜLTÜRLÜ ÖĞRENCİLERE BULUŞTU

Bölgemizin başarılı eczacılarından Ecz. Süheyla Mengüllüoğlu, Kültür Temel Lisesi’nin geleneksel hale getirdiği Kariyer Günleri Meslek Tanıtımları programının konuğu oldu.

Öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Kariyer Günleri programına Kültür Temel Lisesi Kurucularından Sibel Güzelmansur, Antakya şube müdürü Kadir Urfalı, Müdür yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu ve öğretmenler katıldı.

Eczacılık mesleğini düşünen öğrenciler için bilgilendirmeler yapan Ecz. Süheyla Mengüllüoğlu, Eczacılık mesleğinin tanıtımı, Mesleği’nin zorlukları, eczacılık yapmak için bitirilmesi gereken okullar ve özellikleri hakkında bilgileri verdiği programda Eczacılık mesleği ile ilgili merak ettiklerini ilk ağızdan öğrenme fırsatı yakalayan öğrencilerin sorularını da cevapladı. Ecz. Mengüllüoğlu Böylesine başarılı bir programı düzenleyen Kültür Temel Lisesi yöneticilerine teşekkür ederek tüm öğrencilere de eğitim yaşamlarında başarılar diledi.

Ecz. Süheyla Mengüllüoğlu’nu okullarında ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucusu Sibel Güzelmansur, Ecz. Mengüllüoğlu’na yapmış olduğu faydalı bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederek çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Haber Merkezi

Share
158 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?