logo

reklam

DÜZEL, MUAY THAİ’DE ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

Antalya ilinde düzenlenen Muay Thai müsabakasında Türkiye 2.olan Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi öğrencisi Nurşen Düzel, Okul Müdürü Sıtkı Aksoy ve Beden Eğitimi Öğretmeni Banu Duman dün İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’yu makamında ziyaret ettiler.

MEB Müdürü Kapo, ödüllendirdi…

Ülkemizi Avrupa şampiyonasında temsil etme hakki kazanan Düzel, ilçemiz Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo tarafından ödüllendirildi.

Düzel, teşekkür etti…

Ögrenci Düzel’i, tebrik eden MEB Müdürü Kapo, başarılarının daim olması temennisinde bulundu. Sporda olduğu kadar derslerinde de başarılı olduğu öğrenilen Şampiyon Düzel, MEB Müdürün kabul’den dolayı teşekkür etti.

Haklı bir gurur yaşadk…

Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sıtkı Aksoy, “okulumuzun amacı, öğrencilerimizi eğitmek, güzel ahlaklı insanlar yapmak, yeteneklerini geliştirmek ve hayata hazırlamaktır. Başarı grafiğimizi her alanda zirveye taşıma hedefindeyiz.  Öğrencilerimizin ahlaklı, vatanını, milletini ve bayrağını seven çağdaş insanlar olmasını sağlamamız gerektiğini biliyoruz ve bu yolda elimizden geleni yapıyoruz. Okulumuz Öğrencisi kızımız Nurşen Düzel, okuldaki başarısı yanı sıra spor alanında kazandığı bu başarı ile bize haklı bir gurur yaşatmıştır. Ailesi, Eğitimcileri ve biz okul yönetimine böylesi bir gururu yaşattığı için öğrencimize teşekkür ediyor, başarı diliyorum. İlçemiz MEB Müdürü Sayın Hilmi Kopa’ya bizleri kabülü için ayrıca teşekkür ediyorum”dedi.

HABER – Foto : Ümit Sağaltıcı

Share
466 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?