ÜST REKLAM

logo

reklam

“DUYMAYAN KALMAYACAK”

Ömür İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi Hizmete Girdi

Ömür İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi İlçemiz İngiliz Okulu Caddesinde görkemli bir açılışla hizmete girdi. Geçtiğimiz hafta cuma günü saat 16.30 da açılışı gerçekleşen Ömür İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi işletme sahibi Odyometrist Dilara Yapıcı, Samandağ’da böyle bir işletme açmanın mutluluğu içersinde olduklarını belirtti.

İşletme sahibi Odyometrist Yapıcı duygu ve düşüncelerini gazetemize şu şekilde aktardı; Kelimelerle anlatamayacağım bir mutluluğun içerisindeyim. İnsanlara yardımcı olmak çok güzel bir duygu. Umarım deneyen herkes memnun kalır. Vatandaşlarımızın kendilerini iyi hissetmesi için elimizden geleni yapacağız. Kullandığımız cihazlar ve malzemelerle duyma problemi olan bütün vatandaşlarımıza yardım edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen görkemli açılışa Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Ahras Nural, 24. Dönem Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Chp Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, İyi Parti İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, ADD Samandağ Şube Başkanı Atiye Sönmez Erdoğdu, Dr. Nevzat Aslan ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

 

 

Share
733 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?