DÜNYA ŞAMPİYONUNA, YEREL DESTEK | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

DÜNYA ŞAMPİYONUNA, YEREL DESTEK

Bu haber 26 Haziran 2019 - 9:25 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

İlimize bağlı Defne İlçesinde ikamet eden 57 kg Üst Genç Bayan Sporcu İrem Çapar, 6 defa Türkiye 3 defa dünya şampiyonu olarak akıllara kazındı. Sporcu Çapar elde ettiği başarılar ile Türkiye’nin ve İlimizin gurur kaynağı oldu.  Dünya Şampiyonu Çapar’a destek Başkan Eryılmaz’dan geldi.

Başkan Eryılmaz, 25 Haziran 5 Temmuz tarihleri arasında Milli takım kampına katılacak olan sporcu İrem Çapar’a destek sunacağını ifade etti. Samandağlı sporcu İrem Çapar ve Antrenörü Cemal Dağlıoğlu Belediye Başkanı Av Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler.

Muay Thai Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan İrem Çapar, 25 Haziran 5 Temmuz tarihleri arasında Milli takım kampına katılacak.

19-29 Temmuz Tarihleri arasında Tayland’ın başkenti Bangkok kentinde düzenlenecek olan A Class Elite Şampiyonasına (Dünyanın en klas sporcularının katılacağı Dünya Muay Thai Şampiyonası) katılacak.

Belediye BaşkanıAv. Refik Eryılmaz, milli sporcumuz İrem Çapar’a başarılar dileyerek her zaman yanında olduğunu ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceğini ifade etti.
Haber- Foto:Aslı Sağaltıcı