ÜST REKLAM

logo

reklam

DR. ŞEFİKOĞULLARI, KÜLTÜRLÜLERE DOKTORLUĞU ANLATTI

Bölgemizin etkili eğitim kurumlarından Samandağ Kültür Temel Lisesi’nin geleneksel hale getirdiği Kariyer Günleri Meslek Tanıtımları programının bu haftaki konuğu Samandağ Deniz Hastanesi Başhekimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Murat Şefikoğulları oldu.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Murat Şefikoğulları, doktorluk mesleği ile ilgili merak eden ve  ilk ağızdan öğrenme fırsatı yakalayan öğrencilerin sorularını cevapladı.

Okullarında  alanında oldukça başarılı bir isim olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr. Murat Şefikoğullarını ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Samandağ Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Doktor  Şefikoğulları’na yapmış olduğu faydalı bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederek çiçek ve plaket  takdiminde bulundu.

Okulun toplantı salonunda öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Kariyer Günleri programına  Kültür Temel Lisesi Kurucusu Ali Girişken, Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken,Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu ve öğretmenler katıldı.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
178 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?