Dr. Oduncu; “Obezite Önlenebilir Bir Hastalıktır” “KENDİNİZE GÜVENİN VE HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEK İSTEYİN” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Dr. Oduncu; “Obezite Önlenebilir Bir Hastalıktır” “KENDİNİZE GÜVENİN VE HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEK İSTEYİN”

Bu haber 15 Nisan 2022 - 12:53 'de eklendi ve 261 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Özel Samandağ Deniz Hastanesi başarılı Genel Cerrahi Uzmanı doktorlarından Op. Dr. Mehmet Oduncu, obeziteden kurtulmak isteyen bir hastasının tedavi sürecini paylaştı. 

Dr. Oduncu yaptığı açıklamada; “Kendinize Güvenin Ve Hayatınızı Değiştirmek İsteyin. Hayatını değiştirmeye karar veren, kendine iyilik yapmak ve obeziteden kurtulmak isteyen hastamız yaklaşık 5 ay önce tarafımıza başvurmuştu. Hastamız bu kararı verdiği zaman korkmuş olsa da ailesi bu ameliyatı kabul etmese de bize güvenmeyi tercih etti ve ameliyatını yapmak istediğini ifade etti. Biz de hastamıza güvendik ve her an yanında olduk. İyi ki de olmuşuz. Sonuç nasıl mı? 122 kilodan 98 kiloya düştük. Hayatımız değişti. Nefes alışverişimiz değişti. Bu süreç daha uzun bir süreç ve biz her zaman hastamızın yanındayız. Hastamıza daha da sağlıklı günler görmesini diliyoruz.

Obezite önlenebilir bir hastalıktır. Kendinize güvenin ve hayatınızı değiştirmek isteyin. Bizler her zaman sizin yanınızdayız.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı