ÜST REKLAM

logo

reklam
04 Eylül 2017

DR. ÇELİK, BAYRAMI KUTLADI

 

Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, ilçemiz halkının kurban bayramını kutladı. İlçe Kaymakamı Dr. Çelik, mesajında sağlık, huzur ve mutluluk diledi.

‘Kardeşlik, dostluk, güzellik ve iyiliklerin en yoğun  şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın sevincini yaşamaktayız. İnsanları kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz’ ifadeleri ile yayımladığı mesajında İlçe Kaymakamı Çelik, “kurban Bayramı, cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

Bayram sevincini, ailemizle, akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın, birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.

Bizlere özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkanı veren başta devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce devletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyorum.

Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik eder, Kurban Bayramının tüm    Beykoz halkına ve ilçemizde bulunan tüm misafirlerimize sağlık, huzur ve mutluluklara vesile  olmasını temenni ederim”dedi.

 

Share
489 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?