logo

reklam

DÖNMEZ; “TERÖRÜN VE ÖLÜMÜN HER TÜRLÜSÜNE HAYIR”

Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez, Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında yürütülen operasyonda 8 askerimizin şehit düştüğünü ve yaralanan 1 askerimizin olduğunu ifade ederek konu üzerine bir açıklamada bulundu.

Terörün ve ölümün her türlüsüne hayır diyen Hatay Barosu Başkanı Dönmez açıklamasında; “Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında yürütülen operasyonlara katılmak üzere giden zırhlı askeri aracımızın geçişi esnasında yola tuzaklanan el yapımı patlayıcılı saldırı sonucu 8 askerimiz şehit olurken 1 askerimiz de yaralanmıştır.

Yapılan bu saldırılar, karanlık oyunların bu topraklar üzerinde sahneye konulmasıdır.

Terörün ve ölümün her türlüsüne hayır diyoruz. Kan ve göz yasının akmamasını, anaların ağlamamasını istiyoruz. Terörün ve teröristin destekçilerinin bu hain saldırılarına karşı, şimdi her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik zamanıdır.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve ulusumuza başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Terörü bir yöntem olarak benimseyen ve terörden medet umanları lanetliyor, kınıyoruz. Saygıyla sunarız.” İfadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Hasan Dadük

Share
196 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?