DOMİNO’S, ZİNCİRİNE BİR HALKA DA SAMANDAĞ’DA ATILDI  « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

DOMİNO’S, ZİNCİRİNE BİR HALKA DA SAMANDAĞ’DA ATILDI 

Bu haber 17 Haziran 2022 - 11:06 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

Türkiye’nin En Sevilen Pizza Markası Domino’s Samandağ’ında Lora Hatay Organizasyon ekibinin hazırladığı görkemli programla açılışını gerçekleştirdi.

Hizmet sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren Domino’s Pizza ilçemizde Atatürk Mahallesi Sivas Şehitleri Caddesi üzerinde Samandağ halkına hakkettiği kaliteli hizmeti ve hijyeni sunmak hedefiyle açıldı.

Kurdele kesimi öncesinde açılışa katılım gösteren misafirlere pizza ikram edildi. Açılış törenine katılacak çocuklarında düşünüldü. Çocukların yüzünü güldüren Palyaço yanı sıra yüz boyama etkinliği de yapıldı. Domino’sun maskotları açılış günü boyunca müzik eşliğinde yolda araçları durdurarak tanıtım reklamlarını dağıttılar.

Gaziantep Vali Yardımcısı Bülent Uygur’un onur konuğu olduğu açılışta, kurdele kesimi öncesinde konuşan İlçemiz Kaymakamı Murat Kütük, “Sayın Valim, saygıdeğer konuklar sevgili Samandağlılar.Bugün ilçemizde ulusal bir markanın temsilciliği açılmakta. Bu markayı İlçemize kazandıran değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlçemizdeki hizmet sektörüne değişik bir soluk getirecekler. Her zaman söylüyoruz Samandağ her şeyin en iyisini hakkediyor. Arkadaşlarımız hizmet sektöründe yer alıyor, istihdam sağlıyorlar. Çok güzel bir hizmet az evvel denedik, tadına doyulmaz bir lezzet. Sizlere de tavsiye ediyoruz. İşletmemiz, çalışanlarımıza, Samandağlı vatandaşlarımıza ve Dominos sahiplerine hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar diliyoruz. Buradan hizmet alacak olan vatandaşlarımıza da afiyet olsun diyorum” dedi.

Dominos’un Samandağ’ında başarılı olacağına inandığını ifade eden konuşmasında Gaziantep Vali Yardımcısı Bülent Uygur; “Çok değerli Kaymakamımız, değerli Emniyet Müdürümüz kıymetli misafirler, Dominos’un değerli direktörü, hepinize saygılarımı arz ediyorum. Selahattin abi bizim için çok kıymetli. Geçtiğimiz 5 yılda Hatay’da çalışıp ebedi dostluk edindiğimiz bir abimiz. Sektörün içinde olan birisi. Dominos’un 41’den fazla şubede işletmeciliğini yaptı. Gerek kişiliğiyle, gerek karakteriyle buradaki yaptığı işinde de başarılı olacağına inanıyorum. Samandağlı vatandaşlarımızın da Domino’su yüreklerine basacaklarına eminim. 16 kardeşim burada istihdam edildi. Özellikle ekonomik krizin, işsizliğin yüksek olduğu bir dönemde Türkiye’de 622 şubesi olan uluslar arası alanda hizmet veren Dominos bugün Samandağ’da açılışını yaptı. Gerek Dominos ailesine, gerekse Selahattin kardeşimize ve çalışan kardeşlerimize bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Türkiye Domino’s Franchise Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü Alp Söğütlügil ise konuşmasında; “herkese merhaba. Samandağ’da müşterilerimizle buluşmaktan çok mutluyuz. Herkese çok teşekkür ediyorum. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

İşletme ortakları Selahattin Kaya ve Ali Şan gerçekleştirdikleri açılışa katılım gösteren tüm misafirlere teşekkür ederken; ‘Samandağ halkına hak ettiği kaliteli hizmeti ve hijyeni sunmak adına buradayız. Tüm halkımızı restoranımıza bekleriz’ dediler.

Domino’saçılışına Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Gaziantep Vali Yardımcısı Bülent Uygur, Türkiye Domino’sFranchise Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü Alp Söğütlügil, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, İyi Parti Samandağ İlçe Başkanı Avukat Elanur Habib, Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, Samandağ Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Necdet Aslan, Samandağ Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Samandağ Terziler ve Konfeksiyoncular OdasıBaşkanı Ali Doğru, ilçe esnafı ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Açılış sonrasında işletmenin işlerinin rast gitmesi adına kurbanlık koyun kesildi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Türkiye’de 622 şubesine Samandağ’ında da bir yenisini ekleyen, kadın ve gençlere iş istihdamı sağlayan Domino’s Pizza Ailesine, ilçemiz Şube yetkilileri Selahattin Kaya ve Ali Şan’a, Samandağ Domino’s personellerine bol kazançlar diler, gerçekleşen açılışın hayırlı olmasını temenni ederiz.                               Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı