logo

reklam

DOĞRU ADIM ÖZEL EĞİTİM KURSU AÇILIYOR…..

İlçemizde yıllardır eğitim alanında faaliyet gösteren eğitimin DOĞRU ADIM ‘ı 9. 10. 11. 12. Sınıf ve mezunlara yönelik yeni binaları ve uzman kadrolarıyla çok yakında hizmete başlayacaktır.

Kurum Müdürü Mehmet Ali Kuzu yaptığı açıklamada günümüz eğitim sisteminde uygulanmaya çalışılan ve eğitim uzmanlarının özellikle üzerinde durduğu TAM ÖĞRENME MODELİ maalesef ilçemizde istenilen düzeyde uygulanamamaktadır. Öğrencilerimizde tam öğrenmenin gerçekleşmesi için öğrencimizin seviyesine uygun , öğrenci ihtiyacına göre hazırlanmış kişiye özel programlar , grup çalışmaları , akşam etüt programları , öğrenci takip sistemi , kaliteli yayın desteği ve ilave programlara ihtiyaç duyulmaktadır.Bu hizmetlere bizim her biri alanında uzman öğretmen kadromuz ve anlayışımız eklenince başarı kaçınılmaz olur.

Doğru Adım Özel Eğitim Kursu kursu olarak öğrencilerin okul yazılılarında ,sene sonu sınavlarında , MEB ve ÖSYM tarafından yapılan TYT , AYT vb. merkezi sınavlarda üstün başarıya ulaşmaları için her dersi ayrı , Milli Eğitim Bakanlığından onaylı şubelerimize siz değerli velilerimizi ve öğrencilerimizi Doğru Adım Özel Öğretim Kursu ile tanışmaya davet ediyoruz.

Ayrıntılı bilgiyi 0326 512 4000 – 0531 562 42 43 ü arayarak veya Doğru Adım merkez şubemize alabilirsiniz.

Haber-Foto: Ali Doğru

Share
1052 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?