ÜST REKLAM

logo

reklam
14 Şubat 2017

DOĞASEVERLER: CENNETİMİZE SAHİP ÇIKALIM!

 

İlçemizde yaşayan çok sayıda doğasever, ilçemizin cennetten bir parça aynı zamanda turistik anlamda da büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirttiler. Ancak bu noktada yetkililerin bu potansiyeli görmezden geldiğini, ilçemiz halkının ve ilçemiz dışından gelebilecek turistlerin yürüyüş, mesire alanı gibi kullanabilecekleri alanları yetkililerin değerlendirmediğini ve bu hususta cennet bir parça olan ilçemize sahip çıkmadıklarını ifade ettiler.

Doğaseverler, ilçemizdeki tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkılmamasının yanı sıra yürüyüş alanı olarak değerlendirilebilecek, üzerinde ahşap köprü ve çardaklar kurularak halkımızın oturabileceği, piknik yapabilecekleri alanların, kanalların temizlenmemesi ve sahip çıkılmaması üzerine yetkililere çağrıda bulundular.

Yetkililere çağrıda bulunarak bu değerlere sahip çıkılmasını isteyen doğaseverler, objektiflerine takılan bu görüntülerin iç karartıcı ve üzücü olduklarını ifade ederken; ”yetkililer bu çağrıya kulak versinler. Biz, doğaseverler olarak bu alanların temizlenmesini, halkımızın kullanabileceği alanlara çevrilmesini, cennetten bir parça olan ilçemize sahip çıkılmasını talep ediyoruz. Sosyal belediyecilik, sosyal devlet anlayışı gereği bu şekilde yatırımların, hizmetlerin yapılması gerekiyor. Bu görüntüler biz bu ilçenin vatandaşları olarak bizi bile rahatsız ediyorken; dışarıdan gelen turistlerde, misafirlerde, kültürel ve sportif müsabakalar için ilçemize gelen üniversiteler ve ekiplerde nasıl bir algı yaratıyor siz düşünün. Hepimiz elimizi taşın altına koyalım ve cennetimize sahip çıkalım” dediler. Haber-foto:Ümit sağaltıcı

 

Share
597 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?