‘DOĞA DOSTU, ÜRETİME DAYALI PROJELER’ DEDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

‘DOĞA DOSTU, ÜRETİME DAYALI PROJELER’ DEDİ

Bu haber 27 Aralık 2018 - 9:10 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.

 

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Cuma Yorgun;

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Cuma Yorgun, Samandağ’ın kültürel, sosyal dokusuna zarar vermeden, betondan uzak doğa dostu, üretime dayalı projelerle; gençlerimizin çocuklarımızın yaşlılarımızın Madden ve manen daha iyi koşullarda yaşamaları için oluşturduğu projeleri hayata geçirebilmek için CHP den meclis üyesi aday adayı başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Samandağ belediye meclis üyesi A. Adayı Yorgun, kamuoyuyla paylaştığı açıklamasında, “bu projelerim içerisinde betona yanaşmadan turizmle ilgili projelerden tutunda, gençlerimizin donanımlı hayata atılmalarını sağlayacak eğitim projelerinden, özellikle maddi durumu kötü olan ailelerin kalkınması için sosyal projelere kadar birçok alanda yapılabilecek projeler hazırladım.

Bu projeler arasında anadil ve yabancı dil olarak İngilizce seferberliği başlatmaktan Samandağ da bir dalış merkezi kurup hem turizme hem de sualtı teknolojileri ve sualtı kaynakçılığı gibi geleceğin mesleklerine kalifiyeli eleman yetiştirmede ön ayak olmaktan Samandağ’ın çeşitli yerlerinde mesire yeri kahvaltı yerleri ve piknik yerleri kurmaya gibi vatandaşların birebir yararlanacağı projelerle hizmete katkı sağlamak amacıyla aday adayıyım” dedi.

Yorgun, konuşmasının devamında ‘bu projelerimi de ara ara basın kanalıyla sizlerle paylaşacağım” dedi.

Haber – Foto: Ümit Sağaltıcı