ÜST REKLAM

logo

reklam
01 Haziran 2017

DOĞA AŞIKLARINA ‘TURA KATILIN’ ÇAĞRISI

 

Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Başkanı Özlem Fırıcıoğulları Berrak, Dünya Çevre Günü Etkinliği kapsamında gerçekleştirdiği çalışmaları İlçemiz Kaymakamı Dr. Cahit Çelik’i ziyaret ederek paylaştı.

Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Başkanı Özlem Fırıcıoğulları Berrak, Dünya Çevre Günü Etkinlikleri kapsamında düzenleyeceğimiz “Bisiklet Turu Etkinliği” münasebetiyle ilçemiz Kaymakamını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Kaskınızı ve Bisikletinizi alın gelin

Dün basına verdiği bilgide Berrak,”harika doğa, temiz çevre, yaşanabilir yerleşim alanlarına kavuşabilmemiz için, “Doğa Katilamı ve Çevre Kirliliği ”ne dikkat çekmek amacıyla; “Dünya Çevre Günü Etkinliği Kapsamında yapacağımız etkinliğin detaylarını paylaştığımız Saygıdeğer Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit ÇELİK, bizi ilgi ile dinlemiş ve değerli görüşlerini bizimle paylaşarak bu etkinlikte ufkumuzu genişletmemize yardımcı olmuştur.

Spor ve özellikle Bisiklet Sporu konusunda Son derece donanımlı, bilgi ve deneğim sahibi Sayın Kaymakamımıza katkılarından dolayı derin şükranlarımızı sunuyoruz.

Kızılay Kurucu Şube Başkanı, Kızılay Onursal Üyesi, Köşe Yazarı ve Spor Konusundaki tartışılmaz engin deneyimiyle bize her konuda katkı sunan başdanışmanımız Uzm. İnş. Müh. Habip YAPAR’ın da hazır bulunduğu görüşmede düzenleyeceğimiz “Bisiklet Turu Etkinliği”nin güzergahı konusunda Sayın Kaymakamımızla görüş birliği içinde olduğumuzu memnuniyetle müşahede ettik.

Bisiklet turu etkinliğimiz  03/ Haziran/ 2017 Günü  Sabah 08.00 de öncelikle “Pozitif Ayrımcılığa” destek amaçlı  Bayan Bisiklet Sever katılımcılarımızın  ellerindeki uçan balonları Gökyüzüne bırakması, ardından doğa dostu ve gönüllüsü bay Bisiklet Severlerin  ellerindeki uçan balonları “Harika Bir Doğa, Sağlık Dolu Muhteşem Bir Yaşam Arzusuyla”  gökyüzüne uğurlamasıyla Cumhuriyet Parkından başlayacak ardından bisikletlerimizle Tekebaşı Mahallesinin içinden geçerek meydan tatil köyünü kadar gidilecek, yaşanabilir “Bir Dünya İçin” Dilek Fenerlerimizi sonsuzluğa yolcu ettikten, sonra Tekebaşı Mahallesi çevre yolu (asi nehri Kenarı) istikametinden   tekrar cumhuriyet parkına geri dönülmesiyle sonlandırılacaktır.

Bu Etkinlikteki katkılarından dolayı başta Samandağ Kaymakamı Sayın Dr. ÇELİK olmak üzere Uzm.İnş.Müh.Habip YAPAR,  Sponsorlarımız  “ Sağlık, Mutluluk, Barış İçinde Sıcak Bir Yuva’nın Öncüsü ve Tek Adresi  Barış Yapar İnşaat” ile Amerikan Kültür Olarak Bilinen Zühre Merih Dil Kursu,  Ülkemizin Tanınmış Statik Hesap Uzmanı ve Dijital Tasarım  Baskı Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İnş.Müh. Adnan ÖZÇELİK ,  Samandağ Belediyesine ve her zaman yanımızda olan Doğal Sponsorlarımız Basın Kuruluşlarına bu etkinliğimizdeki desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Son olarak Bisiklet severlere sesleniyoruz Kaskınızı ve Bisikletinizi alın gelin uçan balonlarınız ve dilek fenerleriniz bizden. Yaşanabilir Bir Dünya İçin Haydi Cumhuriyet Parkına!”dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

 

 

Share
647 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?