ÜST REKLAM

logo

reklam
09 Mayıs 2017

“DİKTATÖRÜ UZAKLARDA ARAMIYORUZ, ÇÜNKÜ DİKTATÖR BURADA”

 

 

 

Bağımsız Türkiye Partisi Samandağ İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, gazetemize destek ziyaretinde konuştu. BTP İlçe Başkanı Miçooğulları, Diktatörü uzaklarda aramadıklarını, diktatörün ilçemizde olduğunu dile getirdi.

Bağımsız Türkiye Partisi Samandağ İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, “şuanda düşünüldüğünde biz Samandağ halkı olarak bakıldığında yapılan mağduriyeti çok ciddi anlamda bize asıl Samandağlılara yapılmış olan bir hukuksuzluk olarak görüyoruz. Biz de Ümit hanımın her zaman ve her daim yanında olacağımızın ve bu asil duruşunun yanında her zaman bütün halkımızın yanında duracağının garantisini veriyoruz.

Düşünebiliyor musunuz bir ülke özgür basın susturuluyor. Peki, bizler bundan sonlar neler yapabiliriz? Geleceğimizi nasıl koruyabiliriz? Böyle bir baskıya boyun eğmeyeceğimizi, her zaman her konuda her yerde sözlerimizi söyleyeceğimizin garantisini veriyoruz.

Ümit hanıma da bu Samandağ sevdası duruşu, gerçekleri kalemine döktüğü sürece bizler yanında olcağız. Diktatörü uzakları aramıyoruz çünkü diktatör burada” dedi.

 Haber-Foto:Ali Doğru

 

 

 

Share
1039 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?