DİKSİYON EĞİTİMİNDE YENİ DÖNEM - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

DİKSİYON EĞİTİMİNDE YENİ DÖNEM

Bu haber 26 Eylül 2018 - 8:05 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

 

Diksiyon Eğitiminde Yeni Dönem: Antakya Ticaret Borsası ve Antakya Rotary Kulübü yetişkinler için Diksiyon Eğitimi içerikli hizmet projesiyle tekrar bir araya geldiler. E. Öğr. Gör.  Tülin Erduran tarafından gönüllü olarak verilmekte olan ‘Doğru, Etkileyici ve Güzel Türkçe için Diksiyon Eğitimi Seminerleri’ne kayıtlar, Antakya Ticaret Borsasında 1-12 Ekim tarihleri arasında yapılacağı belirtildi.

Eğitim 13 Ekim günü saat 9.30’da başlayacak. Seminerler, daha önce olduğu gibi bu dönem de Cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Program; on hafta boyunca, Cumartesi sabahları saat 9.30’da başlayıp toplam 30 ders saatlik bir çalışmayı içeriyor. Devam koşulunu yerine getirenler seminer bitiminde düzenlenecek törende Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklar. Seminerlerde verilen uygulamalı eğitim konuları arasında Doğru Nefes, Ses Eğitimi, Fonetik, Beden dilinin de etkin olduğu Sözel İletişim Becerileri, Etkileyici Konuşma, Hitabet Kuralları, Topluluk Karşısında Konuşma, Uygulamalı Sunuş Yöntemleri ve Medya Konuşması gibi başlıklar yer alıyor. Ayrıntılı bilgi 0534 505 48 58 numaralı telefondan alınabilir.

13 yıldan bu yana meslek ve kariyer sahipleri, kamu görevlileri veya özel işlerde çalışanlar, öğretmenler, akademisyenler, eğitim, sağlık vb.gibi alanlarda görevi her an yüz yüze iletişim gerektirenler, iş arayanlar, üniversite öğrencileri, ev hanımları, STK yönetici ve sözcüleri, siyasetçiler, siyasetle ilgilenenler, medya çalışanları, bu eğitimden yararlandılar. Böylece farklı konumlarda olup değişmek, gelişmek isteyen, özel yaşamına veya iş yaşamına değer katmak isteyenler seminerleri yıllardır ilgiyle izlediler. Antakya Rotary Kulübü Dönem Başkanı Gülnaz Habip ve Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu yaptıkları açıklamada böylesi önemli bir hizmeti bir kez daha birlikte gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.

Haber Merkezi