ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Kasım 2016

DİKSİYON EĞİTİMİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

SONY DSC

DİKSİYON EĞİTİMİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Antakya Rotary Kulübü tarafından toplumsal hizmet projeleri kapsamında ‘Tülin Erduran’ın Doğru, Etkileyici ve Güzel Türkçe için Diksiyon Eğitimi’ içerikli seminerleri 19 Kasım’da düzenlenecek törenle başlıyor.

Hatay’da bu güne kadar toplumun her kesiminden yüzlerce yetişkinin yararlandığıseminerlerin eğitmenliğini Mustafa Kemal Üniversitesi emekliöğretim görevlisi Tülin Erduran yine gönüllü olarak üstleniyor.

Antakya Rotary Kulübü seminerlerin gerçekleştirilebilmesi için bu dönem Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (HESOB) ile işbirliği yaptı.

HESOB başkanı Kadir Teksöz ve Antakya Rotary Kulübü Dönem Başkanı Sinem Nergizoğlu yaptıkları yazılı açıklama ile memnuniyetlerini belirterek seminerlerin HESOB Konferans Salonu’nda düzenleneceğini, on hafta süreceğini, Cumartesi sabahları 9.30’da başlayan üç ders saatlik oturumlarla, toplam otuz saatlik bir programı içerdiğini bildirdiler.

Katılımcı olmak isteyenlerin 18 Kasım gününe kadar mesai saatlerinde HESOB binasında kayıt yaptırmaları gerekiyor. Devam koşulunu yerine getiren katılımcılar eğitim sona erdiğinde düzenlenecek törenle Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklar.

Seminerlerde verilenuygulamalı eğitim konuları arasında Doğru Nefes,Ses Eğitimi,Fonetik, Beden Dilini de etkin kılan Sözel İletişim Becerileri, Etkili Konuşma, Hitabet Kuralları, Topluluk Karşısında Konuşma Psikolojisi, Sunum Yapma Yöntemleri, Medya Konuşması gibi başlıklar yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi 0534 505 48 58 numaralı telefondan alınabilir.

 

Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?