ÜST REKLAM

logo

reklam

DERNEK BU YIL DA YARDIMA KUCAK AÇTI

Bireysel ve toplumsal hayatı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatı onun ahlakıyla güzelleştirmeye çalışan Samandağ Yardıma Muhtaçlar ve Kimsesizleri Koruma Derneği, geleneği bozmadı. Dernek üyeleri her yıl düzenlediği yardım faaliyetini bu sene de düzenleyerek yardıma muhtaç kimsesizlere yardım eli uzattı.

Deneğin Samandağ Kaymakamlığı 23-11-2017 tarihli izni ile gerçekleştirdikleri yılbaşı eşya piyangosundan elde edilen gelirleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya çalışan Dernek çalışanları vatandaşa çağrıda bulunarak ihtiyacı olan vatandaşa kapılarının açık olduğunu belirttiler.


Her sene yardıma muhtaç ailelere ulaşan dernek, bu icraatı ile takdir topluyor.
İnsanlığın hala ölmediğini gösteren çalışmaları ile ailelerin yüzünü güldüren Dernek Yönetim Kurulu, gazetemize konuştu. Dernek Yönetimi, “her yıl olduğu gibi bu yılda dernek gelirlerinden elde ettiğimiz maliyetten muhtarlarımızın referansıyla ve dernek yönetiminin tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelere muhtelif gıda maddeleri, temizlik maddeleri ve yakacak maddeleri dağıtımımız başladı. Dileyen Vatandaşlar derneğimize dilekçe ile başvurarak gerekli desteği alabilirler. Dağıtım bugün tarihi (10.01.2018) tarihi itibari ile başladı. Kumanyalarımız hazır. İhtiyaç sahibi vatandaşları derneğimize bekliyoruz”dediler.

Haber: Ali Doğru
Foto: Haber Merkezi

Share
523 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?