ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Mayıs 2017

DERECEYE GİREN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kros Müsabası sonuçları açıklandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonunda yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kros müsabakası Samandağ’ında faaliyet gösteren Lise ve Spor Kulüplerin katılımıyla Deniz-Çevlik Sahil Yolunda yapıldı.

Altı Lisenin katıldığı yarışma Gençler Kız-Erkek ferdi ve takım kategorisinde yapıldı. Yarışmada Hatay Atletizm İl Temsilciliğinden Ulusal ve İl Düzeyinde Hakemler görev yaptı. Dereceye giren Sporcuların Ödüllerini İlçe Spor Müdürü Ceyhun YILMAZ,  Salon Amiri ve Kültür Merkezi Müdürü Murat ELATAŞ, Ulusal Hakem Mehmet BERBER tarafından verildi.

Dereceye giren sporcular, Genç Kızlar Takım Sıralaması: İsmail Mehmet selim Kara M.T.A.L., Jan ve Suphi Beyluni Lisesi, Samandağ Atatürk A.L.

Ferdi Sıralaması: Zerda YÜKSEK  (İsmail Mehmet Selim Kara A.L.), Zeynep SUADİYE (Samandağ Atatürk A.L.), Ela DOĞRU (İsmail Mehmet Selim Kara A.L.), İnes ZEHRA (Jan ve Suphi Beyluni A.L.)

Genç Erkekler Takım Sıralaması: Samandağ Mesleki ve Teknik A.L., Samandağ Atatürk A.L., Jan ve Suphı Beyluni A.L.

Ferdi Sıralaması: Kenan KAYA (Samandağ Mesleki ve Teknik A.L.), Alper UZEL (Samandağ Mesleki ve Teknik A.L.), Okan KARAMAN (Samandağ Atatürk A.L.), Yusuf TUM (Samandağ Mesleki ve Teknik A.L.)

 

Share
1050 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?