DERECE ALAN ÖĞRENCİLERE MÜDÜR KAPO'DAN ÖDÜL - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

DERECE ALAN ÖĞRENCİLERE MÜDÜR KAPO’DAN ÖDÜL

Bu haber 26 Aralık 2018 - 8:22 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Karaçay Bedi Sabuncu Lisesi’nin okullar arası yapılan kızlar masa tenisi müsabakalarında derece alarak Antalya ilinde yapılacak olan masa tenisi bölge yarışmalarında Hatayı temsil etme hakkı kazandığını belirterek dereceye giren öğrencilere ödül verdi.

Konu üzerine konuşan Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Kapo; “Okulumuz Karaçay Bedi Sabuncu Anadolu Lisesi, okullar arası yapılan kızlar masa tenisi müsabakalarında derece alarak Antalya ilinde yapılacak olan masa tenisi bölge yarışmalarında Hatayı temsil etme hakkı kazandı. Öğrencilerimizi her anlamda her zaman destekleyeceğimizin altını çizerken hayatları boyunca başarılar dilerim” dedi.

Müdür Kapo konuşmasının devamında; “Aileler çocukları sporla ilgilendiği zaman derslerinden geri kalmasından dolayı tedirgin oluyorlar ama bu doğru bir düşünce değil. Velilerimiz bu anlamda hata yapıyor ve çocukları spordan uzaklaştırıyor.  Sosyalleşmeyen çocuklar yetiştiriyoruz. Bunun önüne de sporla geçeriz ancak ve ancak sporla. Sportif faaliyetlere katılan gençlerimiz de benim gözlemlediğim kadarıyla çok çabuk sosyalleşiyorlar, çevreyle iyi iletişim kuruyorlar. Gelecek nesli böyle kurtarırız diye düşünüyorum. İnşallah sizlerde Türkiye Şampiyonu olursanız bizi daha da çok gururlandırırsınız.” dedi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı