ÜST REKLAM

logo

reklam

DERBİDE SAMANDAĞSPOR ÜSTÜNLÜĞÜ

Samandağspor:3-Samandağ Gençlerbirliğispor:0

Samandağ ilce stadyumunda oynanan Samandağspor ve Samandağ Gençlerbirliğispor arasındaki maç Samandağsporun 3-0’lık Üstünlüğü ile sonuçlandı.

Gazetemiz aracılığıle yapılan açıklamada Samandağspor kulübünün 2.Başkanı Sedat Köksal; “Öncelikle maç boyu hem futbol hemde skor olarak ciddi bir üstünlük sağlayan futbolcularımızı ve hocamız Onur Sönmez’i başarılarından dolayı tebrik ediyorum… Ayrıca tribünleri dolduran bay ve bayan futbol severleri bizlere verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve Her maçımız da aynı coşkuyu taraftarlarımızdan beklediğimizi belirtmek isterim. Samandağspor bu üstün başarısını Sürdürebilmesi için Samandağ’lıların Maddi ve Manevi desteğine her zaman ihtiyacımız var. Bizler yönetim olarak takımın başarısı için bıkmadan usanmadan başkanımız Yusuf YATKIN ile beraber çalışıyoruz ve başarılı çizgimizi devam ettiriyoruz. Önem verdiğimiz hususlardan biri de altyapıdan yetiştirdiğimiz futbolcularımıza her türlü eğitim imkanını sağlayarak sahada kendilerini kanıtlama ortamı yaratıyoruz ve sonuçlarını da olumlu alıyoruz bunun kanıtı da A takımımızla beraber  U-19 ve U-17’nin lider olmalarıdır. Süper Amatör grupta yenilgisiz tek takım biziz. Hatay’da bizim gibi işine önem veren bir takım daha yok, Samandağ Gençlerbirliğispor ile oynadığımız maçta üstün futbolumuz ve attığımız gollerle bunu fazlasıyla kanıtladık. Futbolcularımız

Mehmet Yılmaz’ın(2 gol) ve Süleyman Şeb’in(1gol) Attıkları 3 temiz gollerle 3 temiz puanı hanemize yazdırdık. Bu başarıyı 4 yıl önce başkanlığa gelen ve bu güne kadar her sene şampiyonluk yasayan,gecesini gündüzüne katan başkanımız Yusuf Yatkın’a armağan ediyorum” dedi.

 

Share
200 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?