DENİZ HASTANESİ’NDEN, ANKA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE DESTEK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

DENİZ HASTANESİ’NDEN, ANKA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

Bu haber 09 Aralık 2019 - 10:59 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

İlçemizde kısa bir süre önce hizmete giren güçlü ve eğitim sevdalısı kadrosu ile ilçeye yeni bir soluk kazandıran Bilge Anka Koleji, öğrencilerine ara karnelerini dağıttı.

Özel Deniz Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı, Dr. Murat Şefikoğulları, ara karnelerini alan öğrencilerini tebrik ederek, Deniz Hastanesi olarak Bilge Anka Koleji öğrencilerine sağladıkları imkandan bahsetti.

Özel Deniz Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Şefikoğulları, Gençlerin bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı bir şekilde yetişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını, bağımlılık yapan madde kullan noktasında seminerler yaptıklarını, yapmaya devam edeceklerini ifade ederek Deniz Hastanesi olarak  Bilge Anka Koleji öğrencilerinin %50’lik sağlık masraflarını karşılayacaklarını ifade etti.

Anka Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ercivan Duran, Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu, Özel Deniz Hastanesi Başhekimi Dr. Şefikoğulları’na teşekkür ederek attıkları her adımı öğrencileri için attıklarını ifade ettiler.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen toplantıda konuşmaların ardından öğrencilere karneleri dağıtıldı.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films