ÜST REKLAM

logo

reklam

Deniz Hastanesi ve Berberler ve Kuaförler Odası’ndan…ANLAMLI PROTOKOL

İlklerin Hastanesi olarak İlçemizde adını duyuran Özel Deniz Hastanesi, Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası ile İşbirliği protokolü imzalandı.

İmzaların atılmasının ardından Deniz Hastane Başhekimi Uz.Dr. Murat Şefikoğulları bir konuşma gerçekleştirdi.

Şefikoğulları konuşmasında; “Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası yönetimini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Samandağ Özel Deniz Hastanesi olarak sağlıkta iyi niyeti önemsiyoruz. Tüm esnafımızı önemsiyoruz ve imzaladığımız bu protokolle oda üyesi esnafımıza aileleriyle birlikte hizmet edecek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Hayırlı olsun”dedi.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz’de Özel Deniz Hastanesi ekibine teşekkür ederek imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi.İmzalanan işbirliği protokolü sonucunda Berberler ve Kuaförler Odası’na bağlı 320 üyenin ve ailelerinin faydalanabileceğini ifade etti.

Özel Deniz Hastanesi, Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası arasında gerçekleştirilen protokol imza törenine Deniz Hastane Başhekimi Uz. Dr. Murat Şefikoğulları, Genel Cerrahi Uzmanı Mustafa Doğan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Oda Denetim Üyesi Vecdi Baytar katıldı.

Haber – Foto: Hasan Dadük

Share
46 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?