ÜST REKLAM

logo

reklam

DENGİNİZİ BULACAĞINIZ ADRES; KAFAE

Dünya üzerinde bulunan insan ürünü her şey insanların ruhlarından parçalar taşır. Bu durumu Kafa Dengi olarak yorumlarsak canlı ya da cansız olsa da kafa denginizi, size ait parçayı bulduğunuzda anlarsınız.

İlçemizde cafe sektörüne aynı Pythagoras’un “Kendini Bil” sözünden esinlenir gibi yepyeni bir soluk kazandıran ve İlçemizde ilk defa sosyo-kültürel bir kafe olarak açılmaya hazırlanan Kafae Dengi Kafae; felsefeden, sanata, filmden, müziğe her alanı kendi içinde barındırıyor. Bütün bunların yanı sıra Kafae Dengi, doğallığı ve modernizmi yaratıcılıkla buluşturarak cafe ortamını ruhunuzdan bir parça olarak sunmuş.

Film görselleri, farklı tasarımlar ve tarihe imza atmış önemli isimlerin resimleriyle süslenmiş mekân insanların hayatlarında yer alacak anekdotları da barındırmış. “Evrensel Düşün, Yerel Yaşa” anlayışıyla hareket Kafae Dengi kurucuları ile işletme üzerine sohbet ettik.

Kafae Dengi yetkilileri; “Samandağ’ında bulunan cafe sektörüne farklı bir bakış açısıyla atılmak üzereyiz. Yakın bir zamanda hizmet vermeye başlayacağız. Ancak belirtmek isteriz ki Kafae Dengi daha çok felsefe kokan bir mekan. Bu anlamda daha çok felsefi düşünen, kitap okuyan, hayata farklı pencerelerden bakan ve sorgulayan insanları çekecek bir mekan. bu konuda bizler de seçici olacağız. Hedefimiz büyük, çok önemli projelere imza atacağız. Şuan çok ta içine girmeden Kafae Dengi’ni anlatıyorum. Samandağ’ında açılan ilk sosyo- kültürel kafeyiz. Bunun altını çizmek istiyorum. Vatandaşlarımızın Kafae Dengi’nde ruhlarından bir parça bulacaklarına eminiz” ifadelerine yer verdi.

Atatürk Mahallesi, Sivas Şehitleri Caddesinde hizmete girebilmesi için hazırlık çalışmaları aralıksız süren Kafae Dengi, biraz daha ete kemiğe bürününce daha geniş bir haber ile sizlerle olacağız. 

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
494 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?