ÜST REKLAM

logo

reklam
01 Şubat 2017

“DENETİM GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN”

CHP kurultay delegesi Mehmet Kamacı, dün basın büromuza açıklamada bulundu. Belediye Meclis üyelerine yaptığı çağrıda Kamacı, ‘açıklama yapın ki töhmet altında kalmayın’ dedi.

mehmet kamacı

CHP kurultay delegesi Mehmet Kamacı, “Sayın Samandağ Belediye Meclis Üyeleri; Son dönemde Samandağ halkının kutsalı olan belediye yönetimi ile ilgili yaptığım açıklamalara bilginiz doğrultusundadır. Konuyla ilgili açıklama yapma gereği duymamanız sizleri, Samandağ halkının size verdiği denetim görevini layıkıyla yapmadığınız anlamını taşımaması ve töhmet altında bırakmaması açısından önem arz etmektedir.

Ayrıca şunun bilinmesini de isterim konu ben ve belediye başkanının daha önce birlikte olup şimdi neden ayrı olduğumuzdan çok Samandağ halkının yerel yönetim tarafından zarara uğratıldığı ve bu zararın denetim sorumluluğunu size vermesinden kaynaklı yapacağınız araştırma ve açıklamalardır.

Takım tutar gibi önyargılı davranıp şahsiyetiniz ve yakınlarınızın menfaati adına denetim görevinizi yapıp açıklama yapmadığınıza inanmak istemiyorum.

Son olarak eğer ki benim yaptığım açıklamalar bir iftira ya da çamur atma ya da menfaat çıkar ilişkisine bağlı anlaşamazlık ise Parti Genel Merkezi yanında Savcılık yolu açıktır”dedi.

 

 

Share
609 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?