ÜST REKLAM

logo

reklam

“DEMOKRATİK BİR ÖN SEÇİM İSTİYORUZ”

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, 2019 Mart yerel seçimleriyle ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Başkan Yaman, aday belirleme yönteminde Defne ilçesi için “ön seçim istiyoruz” vurgusu yaptı.

Halkın Talepleri Dikkate Alınmalı!

Defne ilçesinin kurulduğu günden bu yana Defne insanının Cumhuriyet Halk Partisi etrafında kenetlendiğini ve Defnelilerin her seçimde CHP adına rekor oylara imza attığını ifade eden Başkan Yaman; “Önümüzdeki yerel seçimlerde, örgütte sağlıklı iletişim ve güvenin sağlanabilmesi, gençlerin ve kadınlarımızın siyasete aktif katılımı, kişisel beklentilerin yerine halkın taleplerinin dikkate alınması adına ilçemizde ön seçimle belirlenen adaylarla daha sağlıklı bir sonuca gidileceğine inanıyoruz.” dedi.

Parti İçi Barışın Korunmasında En Sağlıklı Yol Ön Seçim Olacaktır!

Yaman açıklamasında; “Bizler bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda Hatay Büyükşehir Belediyesinde CHP iktidarını sağlamlaştırmak ve Büyükşehir seçimlerini yeniden kazanmak üzere hareket ettik. Bu süreçte partide tepeden gelen bir dayatmayla belirlenecek aday yeni çalkantılara neden olabileceği için parti içi barışın ve iletişimin korunmasında en sağlıklı yolun ön seçimden geçtiğini düşünüyoruz.” görüşlerine yer verdi.

Haber: Ali Doğru – Foto: Haber Merkezi

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?