DEĞİRMENBAŞI’NA YENİ ÇOK AMAÇLI SALON « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

DEĞİRMENBAŞI’NA YENİ ÇOK AMAÇLI SALON

Bu haber 26 Nisan 2022 - 18:50 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz’ın her mahalleye bir taziye evi sözünün ardından kazandırılan bir taziye evi de Değirmenbaşı Mahallesinde açıldı.

Açılışta konuşan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz:”  Değirmenbaşı Eski Belediye Binası harabe ve atıl durumdaydı. Mahallenin ihtiyacı olan Taziye salonunu bu harabe ve atıl binanın yerine yaparak mahallemize kazandırdık. Özellikle okula yakın olmasından kaynaklı alt tarafını kütüphane ve çalışma odası şeklinde tasarlayarak çocuklarımızın faydalanabileceği hale getirdik. Daha önce de  Cumhuriyet Mahallesi, Çöğürlü Mahallesi ve Koyunoğlu mahallelerimize bu şekilde taziye evi ve çok amaçlı salon kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte de farklı mahallerimize çok amaçlı salon kazandıracağız. Tomruksuyu Mahallesi,Uzunbağ Mahallesi,Yeşilköy Mahallesi ve Kurtderesi Mahallelerimizin de taziye evi projelerini hazırladık. En kısa zamanda çalışmalara başlayacağız. Bütün mahallelerimize taziye evi kazandırarak vatandaşlarımızın acı günlerinde misafirlerini ağırlayabilecekleri hijyenik ve temiz bir ortam sağlayacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, taziye salonunun mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Çok amaçlı Salon,Taziye Evi ve alt tarafı kütüphane, çalışma odası şeklinde tasarlanan Değirmenbaşı Çok Amaçlı Salon açılışına Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz ev sahipliğinde İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Hatay CHP Milletvekili Serkan Topal, İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı