DEFNE'DE YAZ OKULLARINA START VERİLDİ | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

DEFNE’DE YAZ OKULLARINA START VERİLDİ

Bu haber 19 Haziran 2019 - 9:11 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.

Defne Belediyesi’nin, çocuklara karne hediyesi olarak geleneksel hale getirdiği yaz kursları start aldı. Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’in çocuklarımızın yaz tatillerini verimli geçirebilmeleri adına düzenlediği, yaz spor okulları kapsamında yüzme, futbol ve basketbol olmak üzere 3 branşta kurs vermeye başladı. 

Defne Belediyesi’nce düzenlenen; toplamda bini aşkın öğrencinin kayıt yaptırdığı Yüzme Kurslarının 450 kişiden oluşan ilk etabı, Defne Belediyesi Dursunlu Yüzme Havuzu’nda başladı.

Defne Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği Yüzme Kurslarının ilk günlerinde oldukça mutlu ve heyecanlı oldukları gözlenen çocuklar, eğlenirken öğrenmenin ve tatilin tadını çıkarıyorlar.

Güzel: ‘’Yaz spor okullarına büyük önem veriyoruz.  Geleceğin sporcularını yetiştirmek amacı ile spor faaliyetlerimize büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Çocuklarımızın mutluluğu bizler için çok önemli, onları mutluluğu için çalışıyoruz. Birbirinden değerli Antrenörlerimiz ile çocuklarımız yaz dönemini en verimli bir şekilde geçirecekler.’’

“Futbol Ve Basketbol Kursları’na Yoğun İlgi”

Defne Belediyesi Yaz Kursları çocukların tatillerini olumlu yönde geçirmeleri konusunda oldukça önemli bir etkinlik haline geldi.

Futbol’da 500, Basketbol’da 500 öğrencisi ile çocukların yaz tatillerini aktif geçirmelerini sağlayan Defne Belediyesi; bini aşkın çocuğa ücretsiz sunduğu Yaz Kursları Hizmeti ile vatandaşlar ve ebeveynler tarafından takdir topluyor.

Defne Belediyesi yetkilileri, Çekmece Stadı, Gümüşgöze Spor Kompleksi ve Dursunlu Sahası’nda gerçekleştirilen Futbol kurslarının, Gümüşgöze Spor Kompleksinde gerçekleştirilen Basketbol Kursu’nun 6 Eylül tarihine kadar devam edeceği bilgisini verdi.

Haber Merkezi