"DAYĞA T'TASE" HEM GÜLDÜRDÜ, HEM DÜŞÜNDÜRDÜ | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

“DAYĞA T’TASE” HEM GÜLDÜRDÜ, HEM DÜŞÜNDÜRDÜ

Bu haber 08 Haziran 2019 - 19:11 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi tarafından organize edilen Dayğa T’tase “Tası Tarağı Kaybedenler” isimli Arapça filmin Galası, geçtiğimiz hafta cuma günü saat 20.00’da İlçemiz By Aslan Sanat Merkezinde gerçekleşti. Bin bir emekle 8 aylık bir süre içerisinde hazırlanan politik ve aynı zamanda komedi türü Dayğa T’tase “Tası Tarağı Kaybedenler” filmi güldürürken, düşündürdü.

Samandağlı vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen film gösteriminden önce, filme sağladıkları katkılardan dolayı Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın eşi Selda Eryılmaz, Samandağ Belediye Başkan Vekili Ali Ercan Özen ve Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran’a plaket takdim edildi.

Film gösteriminden sonra, HDP Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran, film ekibi ve oyuncularının konuşmalarının ardından Gala sona erdi.

By Aslan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Galaya, HDP Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları, Samandağ Belediye Başkan Vekili Ali Ercan Özen, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın eşi Selda Eryılmaz, Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films