ÜST REKLAM

logo

reklam

DAYANIŞMA RUHUYLA BİR ARAYA GELDİLER


Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samandağ Şube Yönetimi dayanışma kahvaltısı etkinliği düzenledi. Truva Life Otel’in ev sahibi olduğu organizasyonda elde edilecek gelirler ADD binasının tamamlanması için harcanacak. 

Tüm katılımcıları selamlayarak konuşmasına başlayan ADD Samandağ Şube Başkanı Hayrettin Arıkan,  “Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şubesi Yönetim Kurulu olarak düzenlemiş olduğumuz dayanışma kahvaltısı etkinliğine hepiniz hoş geldiniz. Birlik ve beraberliğimizin çelikleşmiş ifadesi; Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlıktır. Birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmek adına siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten, onur duyduk. Ne mutlu yüreğinde Atatürk sevgisi olana hoş geldiniz. Katılımınızdan ve sunmuş olduğunuz katkıdan dolayı Yönetim Kurulu adına teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu pazar günü gerçekleşen etkinliğe, ADD Yönetimi yanı sıra Sivil toplum Örgütleri, Oda Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, CHP Belediye Başkan Adayı Refik Eryılmaz, DSP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Kuzu, ADD önceki dönem Başkanı Atiye Sönmez Erdoğdu, ADD Yönetimi, üyeleri ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
148 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?