DAVUT GÜNDÜZ’DEN FORMA DESTEĞİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

DAVUT GÜNDÜZ’DEN FORMA DESTEĞİ

Bu haber 22 Haziran 2021 - 11:22 'de eklendi ve 1.458 kez görüntülendi.

Gündüz Emlak Sahibi Davut Gündüz, spora ve sporcuya desteğini sürdürüyor. Pandemi koşullarının yaşattığı sıkıntılı döneme rağmen ilçemiz gençlerine desteğini kesmedi.

İlçemizin sevilen ve sayılan işadamlarından Davut GÜNDÜZ, ilçemizin başarılı takımlarından Samandağspor’a forma desteğinde bulundu.

Samandağspor’a destek demek gençlere destek demektir…

Samandağspor’u yakından takip ettiğini belirten İşadamı Gündüz; “Samandağspor Yetiştirdiği futbolcular ve yaptığı işler sayesinde futbolu sevmemi sağladı.Sadece benim değil Samandağ’ın birçok gencine ilham kaynağı olduğunu düşünüyorum. Bu gençlere bu kadar sahip çıkan ve başarılarıyla bizleri gururlandıran bir kulübe duyarsız kalamazdım. Samandağlı işadamlarına da bir çağrım olacak. Bu gençlerimize sahip çıkan Samandağspor’a sahip çıkılsın…Kulüp başkanı Yusuf YATKIN, Samandağın sevilen işadamlarından Davut GÜNDÜZ’e desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.Gençlere bakış açısından dolayıda ayrıca kutluyorum.Samandağspor bu ilçenin gençlerine sahip çıkan ve Hatay’ın en iyi altyapısına sahip takımıdır… Samandağspor’a destek demek gençlere destek demektir” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı