ÜST REKLAM

logo

reklam
05 Mayıs 2017

“DAVA DA AÇSA, SOPADA GÖSTERSE SAMANDAĞI’NDA SUSMAYACAĞIZ

 

Samandağ Belediyesi eski Meclis üyesi ihracatçı Nebil Şat, gazetemize yönelik geçekleşen suç duyurusunu kınadığını belirterek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in basını susturmaya yönelik hareketine cevap verdi.

Samandağ Belediyesi eski Meclis üyesi ihracatçı Nebil Şat, “geçtiğimiz günlerde gazetemiz haber merkezine gerçekleşen ziyarette konuşarak; şuan burada Samandağ Ayna Gazetesi’ne yapılan baskıları kınamak amaçlı toplanmış bulunuyoruz. Bu basına yapılan bu baskıların asıl sebebinin muhalefeti susturmak amacı güttüğünü hepimiz biliyoruz. Bu baskı aslında Samandağ halkına yapılan bir baskıdır.

CHP Belediye Başkanının açtığı bu dava ilk değildir. Daha önce Sovtna Gazetesi meclis toplantısında belediye başkanının adamları tarafından darp edilerek, dışarı çıkartılmıştır. Sayın başkan eleştiriye tahammülü olmayan bir tutum içerisinde. Onu eleştiren herkese aynı zamanda dava açmayı meşru görüyor. Halbuki basın ileriki yıllarda ona da lazım olacak. Çünkü hayatı boyunca iktidarda kalacağı diye bir şey yok. O da düşecek. Onun için Ayna Gazetesi bir ses olabilirdi. Ama sayın başkan bu sesleri kısmakla meşgul. Çünkü yaptığı usulsüz işlemleri, trilyonların sıfırlanmasını millet duysun istemiyor. Ama biz ona rağmen davada açsa, sopada gösterse Samandağı’nda susmayacağız. Çünkü Samandağ insanı onurunu şerefini yolda bulmamıştır.

Biz Ümit hanımın her zaman bu cesur duruşunun yanında olacağız. Baskıya karşı boyun eğmeyeceğimiz herkesin bilmesini istiyoruz. Ayna Gazetesi ve Ümit hanım yalnız değildir” dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

Share
963 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?