“DARBELERİN OLMADIĞI BİR YAŞAM DİLİYORUZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“DARBELERİN OLMADIĞI BİR YAŞAM DİLİYORUZ”

Bu haber 16 Temmuz 2020 - 11:11 'de eklendi ve 382 kez görüntülendi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

HGC Başkanı Temizyürek mesajında; “Türkiye’nin önünü kesecek darbeler ve muhtıralar demokrasi tarihimizde utançla yer almıştır. 15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından alçakça bir darbe girişimine maruz kaldık. Bizler basın mensupları olarak 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişimine yönelik haberlerimizi doğru bir şekilde yansıtmaya, halkımızı ümitlendirmeye ve cesaretlendirmeye devam ederek birleştirici bir güç olduk. Haberlerde, görüntülerde, yanlı ve yanlış bilgilere basın çalışanlarımız mecralarında yer vermeyerek bir kez daha üzerine düşen görevini yerine getirmesiyle birlikte darbe gecesi yayınlarıyla, önemli bir sınavı geçerek darbenin başarısız olmasında rol oynadı.

Bu vesileyle demokrasinin askıya alınmadığı, darbelerin olmadığı bir yaşam dileği ile 15 Temmuz hain askeri darbe kalkışmasında darbeyi önleme pahasına canını veren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, geride bıraktıkları ailelerine sabır ve metanet, gazilerimize sağlıklı bir hayat geçirmelerini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı