logo

reklam

DAPHNE BİSİKLET FESTİVALİ KAYITLARI BAŞLADI

Daphne 2. Samandağ Hatay Bisiklet Festivali Kayıtları başladı. Antakya bisikletli Doğa Gezginleri Başkanı Aydın Kılıç bütün Hatay halkını bisiklet festivaline davet etti.

Hatay turu yapacaklarını belirten Doğa Gezginleri Başkanı Kılıç ifadelerine şu sözleri ekledi; Bu yıl 2.sini gerçekleştireceğimiz “Hatay Daphne Bisiklet Festivalleri “ne gelecek vatandaşlarımızı bisiklet festivaline çağırmıyoruz, onları bize gelen evimizde konuk ettiğimiz bir misafir gibi ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bizler bu festivallere sıcaklığımızı, hoşgörümüzü ve en önemlisi sevgimizi katıyoruz. Şimdiden gelecek misafirlere hoş geldiniz diyorum. Bir bisiklet sevdalısı olarak bizler bisikleti araç değil, bir amaç olarak gördük. İnsanlarımıza bisiklet sporunu aşılamak, doğamıza ve sağlığımıza olan faydalarını göstermek, Hatay ilimizin tanıtımını yapmak, Antakya insanının sıcaklığını ve hoşgörüsünü, her ırktan insanın nasıl beraber yaşadığını ve yaşayabileceğini göstermek, Antakya mutfağının muhteşem lezzetlerini, doğasını ve tarihî yerlerini dışarıya yansıtmak adına; ABİSDOG (“Antakya Bisikletli Doğa Gezginleri ) ” olarak bu yola baş koyduk. Yapacağımız bisiklet turunda program akışı şöyle;

Program Ve Rota

  1. Gūn; 07.00 da uyanıp 07.20 de yürüyerek ” Titus tüneli ve kaya mezarlığı “” gezimi için hareket edilecektir. Kahvaltı Titus tünelinde olacaktır. Ardından Samandağ’a pedal sallayacağız. Şehir turu ardından kamp alanına dönüş yapıp, öğle yemeği ardından, öğleden sonrasını deniz keyfine ayırdık akşam yemeği 20.00’de olacak.

2.Gün; Sabah 09.00 kahvaltı çıkış 09.45’te Samandağ şehir merkezinden Vakıflı Köyü, Ermeni Kilisesi gezimi ve MUSA AĞACI ziyareti. 13.00 da öğle yemeği ve fotoğraf çekimi. Sonrasında 16.00 da kamp alanına dönüş muhteşem manzaralar eşliğinde dağdan olacak. (Kamp Alanı ) Çevlik tatil köyünü ayaklarınızın altında göreceksiniz. Sonrasında ise saat 20.00’ de akşam yemeği olacaktır.

3 Gün; 07.00 uyanılacak. Çadırlar sökülecek poşetlere konup isim yazılacak ve araçlara teslim edilecektir. 07 30 da kahvaltı 08.15 olacak. Çıkış Samandağ Aknehir Balıklıdere ve Bahçeköy’de sevgi yolu geçildikten sonra Harbiye ye gidilecektir öğle yemeğinin ardından şelaleler in gezimi fotoğraf çekimi ve buz gibi suyun içine ayaklarınızı uzatıp içecek veya yiyecek tercihiniz size kalmış ayrıca pazar günü kalmak isteyen misafirler için; otel veya çadır kurma yeri ayarlandı. Şehir merkezli turumuzda Atatürk parkı. Eski Antakya evleri, resim yakma atölyesi ve tıbbi aromatik bitkiler müzesi gezimi ayarlandı isteyen misafirlerimizi rehberlik ücreti almadan gezdireceğiz.

Konaklama

Çadır 100 TL, Pansiyon da kalacaklar için kayıt ücreti havuzlu 220 tl’dir. Pansiyon, apart otel ve 2 katlı villa her katta 3 oda bir salon bulunmaktadır. Pansiyon havuzludur. Misafirler havuzdan yararlanabilir. Oda ve apart otel seçeneği yanı sıra misafirler arzu ederse, 2 katlı villa her katta 3 oda bir salon seçeneği de seçeneği de bulunmaktadır. Pansiyon, apart otel ve villanın kamp yerine uzaklığı 40 metre denize sıfırdır. Keyifli, lezzetli ve muhteşem bir festival sizi bekliyor.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için iletişim numaramız  ve hesap numaralarımız bunlardır;

DAPHNE Hesap no Garanti bankası; Aydın kılıç İban tr 89 0006 2001 5850 0006 6236 66

Hesap no 1585 6623666. Festival kayıtları 17 Ağustos 2017 saat 00.00 kadar açık olup 18 Ağustos 2017 sabahından sonraki kayıtlar alınmayacaktır. İlginize teşekkür eder. Yolu sevgiden geçen herkese iyi pedallar dileriz. İletişim: Aydın Kılıç 0541 382 82 92, Özcan Öktem 0531 369 05 08

Haber:Ali Doğru

Foto: Haber Merkezi

Share
478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?