"DAHA GÜZEL BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“DAHA GÜZEL BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bu haber 20 Eylül 2018 - 9:16 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.

Defne Belediyesi, üzerinde hassasiyetle durduğu parklar konusunda özenli çalışmalarını sürdürdüğünü aynı zamanda Subaşı Mahallesinde yağmur suyu kanalı ve yol açma çalışmaları devam ettiğini belirtti.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri; Defne’ye kazandırdıkları onlarca yeni park ve mevcut parklarda uyguladıkları revize çalışmaları ile kente nefes aldırmaya devam ediyor.

Çalışmalarını daha yeşil, daha temiz ve yaşanılabilir bir Defne hedefi ile aksatmadan sürdürdüklerini ifade eden ekipler; genelinde gerçekleştirdikleri ağaç budama, bakım, onarım ve peyzaj çalışmaları ile Defne parklarına estetik dokunuşlarda bulunuyorlar.

Bu hafta Armutlu Mahallesi’nde park revize çalışmaları başlattıklarını duyuran ekipler; ilçenin güzelliğine oldukça katkı sağlayan yeşil alan ve parklarda yenileme ve bakım çalışmalarını sürdürecekleri bilgisini vererek aynı zamanda yeni yollar açarak kent adına daha konforlu ve kaliteli hizmetlere olanak sağladığının da altını çizdiler.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Subaşı Mahallesi’nde; yağmur suyu kanalı ve yol açma çalışmaları gerçekleştirdiklerini duyurdular.

Yeni açılan yolların hem bağlantı yolu olma, hem de alt yapı hizmetlerinin sağlanmasına temel oluşturması özelliği ile önemli olduğunu ifade den ekipler; vatandaşların en medeni şekilde hizmet alabilmeleri adına yoğun mesai harcadıklarını belirttiler.

Kışın yaşanabilecek olası taşkınlar için yağmur suyu tahliye kanalı çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, çalışmaların aksatılmadan devam ettiğini, konut ve işyerlerini olumsuz yönde etkileyebilecek noktalarda yağmur suyu kanallarının onarılıp, gerektiğinde de yeni kanalların döşendiği bilgisini verdiler.

Haber- Foto: Hasan Dadük