ÜST REKLAM

logo

reklam

DAĞ: GENÇLERİMİZİN EMEKLERİNİ ÇALIYORLAR!

16176886_1647442651936434_1274007207_n

Samandağ Cilli Gençlikspor Yönetim kurulu üyesi Niyazi Dağ, geçtiğimiz Perşembe günü sahalarında oynadıkları ve 2-1  yenildikleri  Sipahispor maçında  yaşadıkları  hakem faciasını sert bir dille eleştirdi.

Dağ, orta hakemi eleştirdiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı; ”bu maçtaki mağlubiyetimizin tek sebebi hakemlerin kötü yönetimidir. Bu hakem üçlüsü tek bir ağızdan sürekli aleyhimize çaldıkları düdükler ve kaldırdıkları bayraklarla  maçı izleyen taraflı tarafsız bütün seyircileri hayretler içinde bırakmıştır. Maçın kaderini etkileyen haksız kararları anlatmak isterim. Maçın tamamını baz alırsak verilen ikili mücadele verilen faul kararları karşı takım lehine  ve verilmeyen faul kararlarının tamamı aleyhimize verilmiştir.

İlk yarının son dakikalarında orta sahada oyuncumuz Hüseyin Arslan’ın  karşı takım oyuncusu tarafından arkadan mudahaleyle düşürülmesine sessiz kalan orta hakem, pozisyonun devamında  karşı takımın  bariz ofsayt pozisyonuna  yan hakem devam kararı vermiş ve malesef golle sonuçlanmıştır.”

Dağ, şöyle devam etti; ”İkinci yarıda değişen hiç bir şey olmadı hakemlerin  aleyhimize  verdikleri kararlar artarak devam etti. Tam 8 net ofsaytla alakası olamayan gol pozisyonumuz ve golümüz ofsayt bahanesiyle  durduruldu. 4-5 metreden ofsaytla alakası olmayan  gol pozisyonlarımızı ofsayt bayrağı kaldırarak durduran yan hakem ne ilginçtir ki  ilk yarıda ofsayttan yediğimiz golü süzemedi, göremedi. Federasyonu ve İl hakem tertip kurulunu göreve çağırıyor ve geleceğimiz olan gençlerimizin emeğini çalan bu hakemleri sahalarda görmek istemediğimizi bildiriyoruz”

 

Share
1147 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?