“COVİD-19 SALGINI KARŞISINDA ACZE DÜŞÜLDÜ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“COVİD-19 SALGINI KARŞISINDA ACZE DÜŞÜLDÜ”

Bu haber 15 Mayıs 2020 - 12:49 'de eklendi ve 750 kez görüntülendi.

 

Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı’dan, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı Hassasiyeti…

Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, haber merkezimize yolladığı mesajda önemli noktalara işaret ederek çiftçilerin gününü kutladı…

Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı mesajında; “İnsanlık vahşi kapital düzenin dayattığı PARA Uğruna, Değerlerini askıya aldığı geleceğini ve sağlığını önemsemediği, şahsi çıkarları uğruna eğildiği, ağacın, suyun, havanın, çevremizin, yaşam alanlarımızın dahi imha edilmek istendiği, aklın ve bilginin yerine hurafelerin öne çıkarıldığı, hırs ve egoların gözleri kör ettiği

Bu uğurda savaşlar ve biyolojik saldırılar ile insanların birbirlerini katlettiğine şahit olduğumuz bu dönem içerisinde başta bu düzeni bizlere dayatan vampirler olmak üzere insanlık Covid-19 salgınına maruz kalmış ve bu salgın karşısında Acze düşmüştür.

Bu noktada Dünya’nın ve insanlığın yanlış bir yolda ilerlediğini ve bu yolu dayatmanın yanlış olduğunu hatırlamış olmasını temenni ediyorum.

Bu noktada dünya ve insanın ilk görevinin sürekli genişlemekte olan sonsuz evrende kendisine benzer ulaşabileceğimiz komşusu olmayan evimiz, yaşam alanımız olan DÜNYA’mızı korumaya almak olmalıdır.

Akabinde Dünya dahilinde İnsanlığın kaçınılmaz ihtiyacı; barış, sevgi, dayanışma, yardımlaşma, uzlaşmanın yanında doğamızın korunması ve dünyamızın kendini sürekli yenileyebilmesi için çalışmalara girmesi gerektiği ortaya çıkmaktadır.

Geriye insanların ve canlıların yaşamlarını idame ettirebilmeleri için ihtiyaç duydukları GIDA ‘yı temin etmek kalmaktadır.

Bunu da emekçi Çiftçilerimiz başarı ile bütün DÜNYA’ya yetecek kadarını ve fazlasını üretebilecek durumdadırlar. Bu noktada hepimiz ilk doğduğumuz andan itibaren birer çiftçi olmaya adayız.14 Mayıs DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜMÜZÜ en içten duygularımla kutlar mutlu ve umut dolu yarınlar dilerim” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı