“ÇOCUKLARIMIZ ÖNCELİĞİMİZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SİN AİLESİ YASTA

Gündem, Yerel

“ÇOCUKLARIMIZ ÖNCELİĞİMİZ”

Bu haber 02 Aralık 2019 - 10:05 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Müdür Kapo’ya, Kantin İş – Sen Samandağ İlçe Yönetimden Anlamlı Ziyaret

Kantin İşveren Sendikası Samandağ İlçe Başkanı Doğan YAPAR ve Yönetim Kurulu üyeleri; Samandağ Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO’yu makamında ziyaret ettiler. Ziyarete MEB Şube Müdürü İlyas ALCA da eşlik etti.  

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Kantin İş – Sen Sendikası üyelerinin gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “30.000 öğrencimiz eğitim ve öğretim görüyor. Bizim önceliğimiz sadece öğrencilerimizin eğitimi ile ilgilenmek değil, beslenmelerine de dikkat etmek. Bu konuda çok hassas çalışıyoruz. Çocuklarımızın sağlığı bize emanet. Kantincileimizle istişarelerimiz sürüyor, güzel bir diyaloğumuz var.  Kantincilerimize çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret kabulü için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hilmi Kapo’ya teşekkür ediyoruz’ diyen Kantin İşveren Sendikası Samandağ İlçe Başkanı Doğan Yapar, ‘ biz yasal anlamda yükümlülükleriizi biliyoruz. Her bir öğrenciyi kendi evladımız gibi görüyor, öyle muamele ediyoruz. Kantin İş-Sen Samandağ teşkilatı olarak Meb Samandağ İlçe Müdürlüğünü ziyaret ederek mesleki hususlarda hasbial ettik. Samimi ve dostane tavırları için şahsım teşkilatım adına müdürümüz sayın Hilmi Kapo’ya ve ziyaretimize eşlik eden Şube Müdürümüz İlyas Alca’ya teşekkür ederim” dedi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films