ÇOCUK BEZİ FABRİKASI KURULDU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

ÇOCUK BEZİ FABRİKASI KURULDU

Bu haber 05 Eylül 2018 - 8:20 'de eklendi ve 128 kez görüntülendi.

Hatay’da İlk…

Hatay’ın ilk ve tek çocuk bezi fabrikası AL KAMAR’ın Reyhanlı’daki fabrikasına gezi ve tanıtım programı düzenlendi.

Yüzlerce kişinin istihdam edildiği fabrika Suriye’nin tam sınırında. Bombaların patladığı yatırımcıların kaçtığı bir süreçte Reyhanlı’ya yatırım yapıp istihdam sağlayan AL KAMAR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ay, “Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek, bu topraklara bu vatana borcumuzu ödemek bizim için şereftir” dedi.

20 Ülkeye ihracat yaptıklarını ve dış pazarda etkili olduklarını aktaran Ay “Ürünlerimiz dünya standartlarında kalitededir” diye konuştu.

Hatay’ın en genç ve başarılı girişimcilerinden, tırnaklarıyla kazıyarak başarıya ulaşmış, yüzlerce kişiye istihdam sağlayan genç işadamlarından Halil Ay, Reyhanlı’ya yatırım yaparak buradaki istihdama katkı sağladığını, gençleri kötü alışkanlıktan kurtaracak bir iş imkânı sağladıklarını söyledi.

Gelecekte Hatay’ın turizm alanına da dev projelerle girmeyi hedeflediğini belirten AL KAMAR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ay, Hatay’ın tanıtım ve kalkınması adına yeni projelerinin hazırlandığını ifade etti. Halil Ay “Hatay’ın kalkınması için çalışıyoruz, Hatay en iyisine layıktır” dedi.

Haber Merkezi