ÇINAR RESTAURANT CAFE, MOLAYI BİTİRDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

ÇINAR RESTAURANT CAFE, MOLAYI BİTİRDİ

Bu haber 03 Nisan 2018 - 9:43 'de eklendi ve 167 kez görüntülendi.

İlçemizde, 1973’ten buyana hizmet veren Çınar Restaurant & Cafe, yeni yüzü ile ilçe halkına hizmette yeniden merhaba dedi. Çevre yolunun yanından geçmesi ile bahçesi revize edilen Çınar, hafta sonunda yeni görüntüsünü ilçe halkına sundu.

Tadı damağınızda kalacak kebap, balık ve et çeşitlerini yiyebileceğiniz, ailenizle ve yakın dostlarınızla nezih bir ortamda vakit geçirebileceğiniz kalite ve hijyeni ön planda tutan Çınar Restaurant,

Açılış sırasında konuşan Çınar Restaurant & Cafe, sahibi Fikret Toprak, “hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla işlememiz yenilenmiştir.  Kısa bir süreliğine müşterilerine kapılarını kapatarak küçük ölçekli tadilata giren Restaurantımız, yeniden açıldı. Değerli müşterilerimiz; Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gerçekleştirdiğimiz tadilat sonrası kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bu kısa arada bizlere göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, sizleri alıştığınız kalite ve lezzetin adresine yeniden bekleriz.

Bu gün açılışımıza teşrif eden değerli protokol üyeleri ve konuklarımıza sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş, İşletme sahibi Fikret Toprak’ı bu güzel mekanı yeniden hizmete açtıkları için tebrik etti.

İlçemiz Kaymakamı Murat Kütük, ‘bu işletmelerin ekonomiye katkıları ciddi boyutta. Damak tadına hitap eden, insanların günün yorgunluğunu attıkları bu mekanlar önemli bir işlevi yerine getiriyor. İletmenin hayırlı olmasını diliyorum’dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardından konuklara ikramda bulunuldu.

Açılışa Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, 24. Dönem Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Hatay Büyükşehir Belediye başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Hatay Barosu başkanı Avukat Ekrem Dönmez, CHP Samandağ İlçe başkanı Av. Turgay Abacı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Oda başkanları; Refik Gümüşoğlu, Necdet Arslan, S.S. Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif başkanı Sait Kahiloğulları, Cemevi başkanı Tevfik Fatmaoğulları ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı