ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Mart 2017

CİLLİSPOR’DAN GOL YAĞMURU

 

 

Samandağ Cilli Gençlikspor, geçtiğimiz günlerde yaşanan yağışlara nispet yaparcasına rakibine yağmur gibi gol tarifesi uyguladı.

Samandağ Cilli Gençlikspor, Samandağ İlçe Stadında konuk ettiği Antakyagücüspor’u 11-0 mağlup ederken, oynadığı futbol ile taraftarlarına da tam bir ziyafet yaşattı.

Samandağ İlçe stadında oynanan U-19 yaş grubu mücadelesinde Cillispor rakibine gol olup yağdı.

Maçın başlama düdüğü ile beraber maçın başından sonuna kadar rakip kaleyi ablukaya alan Cillispor futbolcuları, attıkları gollerin bir o kadarını da kaçırdılar.

Cillispor ilk yarıyı 5-0 önde kapatırken, ikinci yarıya da fırtına gibi başladı ve gol yağmurunu sürdürdü.

Alınan farklı galibiyetten sonra açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli, ”Cillispor bugün modern takım futbolunun gereklerini yerine getirme konusunda ne kadar mesafe katettiğini göstermiş oldu. Bugün teknik ekibimiz ve futbolcularımız şampiyonluk için ne kadar istekli olduklarını sahada göstermiş oldular.Teknik direktörümüz Hamdi Gülşen’i ve futbolcularımızı mucadele azimlerinden ve aldıkları başarılı sonuçtan dolayı kutluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Farklı galibiyeti getiren golleri; Sezer Doğru(3 Gol),Gökhan Balıkçı(3 Gol),Cem Berk Çapar (1 Gol),Yusuf Aksoy(1 Gol),Mete Yıldız(1 Gol),Rüstem Yeşil (1 Gol) ve Gürkan Berber (1 Gol). kaydetti.

Haber-foto:Ali doğru

 

Share
875 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?